نکات مورد توجه شرکت کنندگان ...

    آزمونهای آزمایشی آمادگی آزمون وکالت موسسه در 18 مرحله (11 مرحله طبقه بندی، 4 مرحله جامع طبقه بندی و 3 مرحله جامع کل) برگزار و دانشجو می تواند در آزمونها، هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری (اینترنتی) شرکت نماید.
    جهت شرکت در آزمونهای اینترنتی، دانشجو از قسمت سامانه هوشمند خدمات، وارد پنل کاربری خود شده و پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به صفحه خود دسترسی یاب و از قسمت آزمون های من ، دانشجو می تواند پس از دریافت سوالات آزمون،  به سوالات پاسخ و پس از اتمام زمان آزمون و ارسال پاسخنامه، کارنامه خویش را دریافت نماید و در صورتی که در تاریخ برگزاری هریک از آزمونهای آزمایشی، در آزمونی شرکت ننموده باشد، می تواند تا 72 ساعت قبل از روز برگزاری آزمون اصلی، در آزمونها به صورت اینترنتی شرکت و از کلیه مزایا و آنالیز آزمونهای آزمایشی (بجز رتبه بندی) بهره مند گردد. جهت شرکت در آزمونهای اینترنتی، داشتن کد کاربری و کلمه عبور الزامیست.
    پس از اتمام زمان برگزاری آزمون، نتیجه آزمون به صورت کارنامه حاوی تعداد سوالات غلط، درست، نزده و معدل، همراه با پاسخنامه اسکن شده شخص دانشجو (جهت مقاسه با کلید آزمون) و دفترچه ای حاوی پاسخ تشریحی سوالات و نیز کلید آزمون، حداکثر ۵ دقیقه پس از اتمام آزمون حضوری و در کمتر از یک دقیقه پس از اتمام آزمون اینترنتی در اختیار دانشجویان محترم قرار خواهد گرفت.
    پس از اتمام هر آزمون، رتبه بندی انجام و ساعاتی بعد، رتبه و وضعیت علمی دانشجو از طریق پیامک و با شماره 20004810 به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام، ارسال خواهد شد. همچنین دانشجو می تواند با مراجعه به سایت موسسه و با ورود به "سامانه هوشمند خدمات" در بخش "آزمونهای من"، با استفاده از کد کاربری و کلمه عبور خود، آنالیز و گزارشات مربوط به آزمون را مشاهده و از وضعیت علمی خود نسبت به سایر شرکت کنندگان و نفرات برتر، مطلع گردد.
    به جهت لزوم رعایت اصل برابری میان شرکت کنندگان آزمونهای آزمایشی چه به صورت حضوری و یا اینترنتی و با هدف ایجاد محدودیت زمانی و انجام رتبه بندی دقیق میان کلیه شرکت کنندگان، آزمونها در روز و تاریخ اعلامی راس ساعت آغاز و پس از اتمام زمان اعلامی، خاتمه خواهد یافت. بدیهیست دانشجویانی که به صورت اینترنتی در آزمون شرکت می نمایند، در صورت عدم شرکت در آزمون و یا عدم ارسال پاسخنامه در تاریخ و یا ساعت اعلامی، در رتبه بندی قرار نخواهند گرفت.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code