شرایط و ضوابط استفاده از تخفیفات آموزشی

هر ساله کمیته نخبه گزینی و تخفیفات آموزشی موسسه دادآفرین برای افراد واجد شرایط امتیازاتی را قائل می‌شود؛ در سال 1396 نیز این امتیازات به صورت عمومی برای گروه‌های متقاضی زیر عرضه می‌گردد.


امتیازات ویژه مخصوص دانشجویان ممتاز دانشگاه ها

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی هریک از دانشگاه های کشور که دارای وضعیت علمی مطلوبی بوده‌اند، با ارائه مدارک مربوطه و با توجه به رتبه، معدل و دانشگاه محل تحصیل، برای شرکت در کلاسها و آزمون از تخفیف ویژه به شرح روبرو برخوردار میگردند:
  • دانشگاههای دولتی (روزانه یا شبانه) معدل 19 به بالا مشمول 35% تخفیف در شهریه کلاسها و 50% تخفیف در شهریه آزمونهای 18 مرحله‌ای.
  • دانشگاههای دولتی (روزانه یا شبانه) معدل 17 تا 19 مشمول 30% تخفیف در شهریه کلاسها و 40% تخفیف در شهریه آزمونهای 18 مرحله‌ای.
  • سایر دانشگاهها معدل 18 به بالا مشمول 20% تخفیف در شهریه کلاسها و 35% تخفیف در شهریه آزمونهای 18 مرحله‌ای.
 

امتیازات ویژه مخصوص دانشجویان سال های قبل
چنانچه از دانشجویان موسسه بوده‌اید و به هر دلیلی در آزمون وکالت سال قبل پذیرفته نشده‌اید، امسال نیز همانند وعده سال‌های قبل تا رسیدن شما به موفقیت، در کنار شما هستیم:
  • دانشجویانی که در سال های گذشته در هر یک از دوره های آموزشی موسسه (کلاس و یا آزمونهای آزمایشی) شرکت نموده اند، در صورت ثبت نام تکدرس مشمول 5% تخفیف، و در صورت ثبت نام بیش از 3 درس مشمول 10% تخفیف و در صورت ثبت نام در کلیه دروس مشمول 20% تخفیف در شهریه کلاسها خواهند شد، و در صورت ثبت نام در 18 مرحله آزمون آزمایشی مشمول 35% تخفیف خواهند شد.
 
در صورت دارا بودن شرایط بهره مندی ، دانشجو می تواند فقط از مزایای یکی از شرایط مذکور استفاده نماید و در اینصورت تخفیف ارائه شده به ایشان، با تخفیف های عمومی و یا تخفیف هایی که مشمول سایر دانشجویان می گردد،جمع نخواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code